Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Vardas: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faksas: + 86-532-88189810

El. Paštas: sales@chinapuhua.com

Web:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Aptarnavimo telefonu
+8653288191002

Naujienos

Namuose > NaujienosTurinys

Filtro dulkių surinkėjas Kaip efektyviai pašalinti dulkes?

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group | Updated: Jul 12, 2017


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

Visų pirma, po filtro dulkių surinkimo įranga yra tam tikra dulkių šalinimo įranga?


Filtruoti dulkių surinkimo įrangą, kad būtų galima atskirti žodžius į daugelį modelių, filtro kasetė turi būti pagaminta į daugybę modelių, o kliento draugų sąskaita priklauso nuo dizaino dydžio.

Jei filtro elemento pobūdis iš filtro dulkių filtro yra svarbus veiksnys nustatant, kokio tipo dulkių filtras yra tinkamas dulkių valymui. Esant normalioms sąlygoms filtravimo filtro poliesterio pluoštas yra daugiau, aukšta temperatūra nėra labai aukšta. Bendra temperatūra žemesnėje nei 100 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Žinoma, yra aukštos temperatūros specialios medžiagos, tačiau išlaidos yra per didelės, kad būtų netinkama. Žinoma, jei turite specialų prašymą, mes galime susitikti "Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd.".

Tačiau vienintelis trūkumas yra tai, kad, jei jums reikalinga speciali filtro kasetės medžiaga, greičiausiai mums reikės įsigyti priedų. Gamybos grafike gali prireikti daugiau nei įprasto dulkių surinkimo įrenginio statybos laikotarpiu ilgiau.


1342151652615.jpg


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. Kokios yra filtro dulkių surinkimo įrangos pranašumai?


1, atsižvelgiant į aplinkos apsaugos reikalavimų modulio sąlygas, 2m3 / h virš oro srauto.

2, jutiklinis ekranas PLC automatinis valdymas, lengva stebėti darbo būseną.

3, išorinis ventiliatorius, užimtas dėžute, oro kiekis gali labai padidėti.

4, filtras automatiškai valomas internetu, nereikia sustabdyti kitų operatorių operacijų, kai filtro paviršiaus prisotinimas ir atsparumas tam tikrai leidžiamai vertei, kai injekcinis vožtuvas automatiškai atidaromas, ir pagrindiniame darbo procese pasukite filtro vienetą atgal pučia švarus.

5, didelio efektyvumo filtro kasetės vidinis naudojimas kaip filtro elementas, atsparumas drėgmei, didelis atsparumas, žymiai padidino darbinę galią.

6, geras sandarinimas, kompaktiška konstrukcija, laisvos antrinės dulkės, taupymo sritis.

7, ilgas eksploatavimas, be dažno filtro komponentų keitimo, iki penkerių metų be techninės priežiūros, kad dulkių surinkėjas visada būtų geros darbo sąlygos.

8, suspaustas oras automatiškai išpučiamas švarus, efektyvus filtro medžiagų atsinaujinimas, pastos reiškinys, mažo slėgio nuostoliai, ventiliatoriaus energijos sunaudojimas ir energijos taupymas.

9, submikroskopinis filtras, be kamino negalima tiesiogiai iškrauti.

10, injekcinio vožtuvo importas, jo veikimo laikas yra daugiau kaip 1 milijonas kartų, taupomas suslėgto oro kiekis, palyginti su tradiciniu dulkių surinkėju, injekcijos slėgis gali būti sumažintas daugiau kaip 30%.

11, "1um" reguliuojamo filtro naudojimas gali veiksmingai užkirsti kelią vandens ir alyvos, kuriuose yra nuolaužų dalelių, įkvėpimas (neprivaloma).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtro dulkių pašalinimo efektas kaip?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd. filtro dulkių surinktuvas yra esamas dulkių pašalinimo efektyvumas dulkių šalinimo įrangoje, filtras, įpurškimo vožtuvas, valdymo sistema naudoja visame pasaulyje žinomus importuotus produktus. Filtro elementas, naudojant poliesterio peritoninį degimo metodą, tampa superfilma, submikroskopų dalelių filtravimo efektyvumas iki 99,99%, suspausto oro pūtimo dulkės, norint atkurti filtrą, valdymo sistema, naudojanti žmogaus ir mašinos sąsają, gali pasiekti automatinį valdymą.


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd filtro dulkių surinkėjas yra kaip dizaino principas?


"Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd." unikalus aplinkos apsaugos filtro dulkių surinkėjas, nuo kriauklės dėžės po vertikalios konstrukcijos iki paprasto techninės priežiūros skyriaus, stengiasi supaprastinti jo techninę priežiūrą, kad filtro pakeitimas būtų saugesnis, greitesnis ir lengvesnis. Kadangi dulkių blokas turi ilgą tarnavimo laiką ir puikus dulkių surinkimo bei valymo pajėgumas, todėl norint užtikrinti ilgalaikį veikimą, tačiau, kai reikia pakeisti filtrą, greitus, paprastus ar netgi įrankius galima išmontuoti ir iškirpti.


Esant normaliam veikimui, pavyzdžiui: gravitacija, inercinė jėga, susidūrimas, elektrostatinė adsorbcija, atranka ir kt. Putekstus oras nuo įėjimo į filtrą tipo dulkių surinkėjas, didesnis dulkių dalelių dėl skerspjūvio plotas padidėja, vėjo greitis ir pagerinti tiesioginį atsiskaitymą, mažesnių dulkių dalelių per filtro. Dulkės užfiksuotos už filtro kasetės, valydami orą per kasetės centrą į švarų oro kamerą, o po išleidimo anga išleidžiant ventiliatorių. Kai filtras tęsiasi, filtro dulkės ir dulkės ant kasetės paviršiaus didėja, o filtras toliau didėja, kietojo kūno valdymas manipuliuoja elektromagnetiniu vožtuvu, kad atidarytų oro diafragmos vožtuvą, o aukšto slėgio oras tekės tiesiai į filtrą "Pasirinkti filtrą", dulkės, surenkamos ant filtro paviršiaus, valomos skaidriai, kad filtro kasetė būtų regeneruojama. Dulkės yra su pagrindiniu oro srautu ir gravitacijos veikimu žemyn į dulkių kibirą. Ciklas, nuolatinis filtravimas, kad įranga būtų nuolat garantuojama.