Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Vardas: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faksas: + 86-532-88189810

El. Paštas: sales@chinapuhua.com

Web:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Aptarnavimo telefonu
+8653288191002

Naujienos

Namuose > NaujienosTurinys

Kokie būgno smūgio aparato privalumai

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group | Updated: Jun 19, 2018

Būgnų tipo šratavimo mašinos privalumai:

1.jpg

Būgno tipo šaudymo išpylimo mašina dažniausiai naudojama didelės spartos sukamuoju darbo velenu, kad mesti sklendę į ruošinį, kuris yra nuolat besikeičiantis būgnas, kad būtų pasiektas liejimo mašinų apimties ruošinio valymo tikslas. Tai tinka smėlio pašalinimui, rūdžių šalinimui, kalkių pašalinimui ir paviršiaus kietėjimui liejinių ir kaltinių iki 15 kg įvairių pramonės šakų.


Būgnų valymo mašina tinka valyti visų rūšių liejinius ir kaltinius, kurie nebijo susidūrimo ir nulio. Tai idealus įrenginys, skirtas smulkių likučių smulkių dalių valymui ir smulkių smulkių karščio apdorojimo dirbtuvių paviršiaus valymui. Joje daugiausia yra ritinėliai, separatoriai, kulkų valymo mašinos, kėlimo mašinos ir kt. Pavarų variklis ir kiti komponentai.

1.Pasirinkite populiarią betono formą, taupydami kasyklų pamatų statybos išlaidas


    2. Išpūstos kameros korpusas ir smūginio valymo įrenginio išdėstymas nustatomi po kompiuterio trimačio dinaminio ištraukimo simuliacijos, kad išstumto sraigto srauto aprėpties plotas tiksliai padengtų ruošinio paviršių ir sklendė vienu metu užkemša ruošinį įvairiomis kryptimis nuo ruošinio paviršiaus. .


    3. Didelio išstūmimo kontūrinių išcentrinių pūtimo mašinų naudojimas gali gerokai pagerinti valymo efektyvumą ir pasiekti tinkamą valymo kokybę.


    4 mašinos konstrukcijos koncepcija, kompaktiška konstrukcija, paprasta naudoti ir palaikyti