Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Vardas: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faksas: + 86-532-88189810

El. Paštas: sales@chinapuhua.com

Web:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Aptarnavimo telefonu
+8653288191002
QH69 Roller Conveyor H Beam Shot purškimo mašina profesionalus gamintojas

QH69 Roller Conveyor H Beam Shot purškimo mašina profesionalus gamintojas

plovimo mašina Q69 smėliavimo mašina susideda iš automatinės pakrovimo ir iškrovimo sistemos (pasirinktinai), ritininio konvejerio sistemos (įvedimo ritinėlio, išvesties ritinėlio ir vidinio ritinėlio), sprogdinimo kameros (kameros rėmas, apsauginės linijinės, šratavimo turbinos, šlifavimo tiekimo įtaisas), šlifavimo ...

Informacija apie

Roller Type Shot purškimo mašina valo ruošinį


Funkcijos:

1. Plieno lakštų valymo mašina turi trijų rūšių praeiti per tipo :

Ritininis transporteris praeina pro vežimėlį per pravažiavimą.

2. Jie plačiai naudojami plieno lakštų, plieno konstrukcijų, inžinerinių mašinų, tiltų pastato ir kt. Pramonėje . Su šratine srove jis gali pašalinti rūdžių, oksidų sluoksnius, suvirinimo šlaką ir kitokį teršalų kiekį bei pašalinti paviršiaus stresą.

3. Po plaktukų valymo , jis gali pagerinti dažų plėvelės sukibimą su plienu, pagerinti rūdžių apimtį, pagerinti kokybę ir prailginti plieno konstrukcijos eksploatavimo laiką.

4. Plieniniai šūviai, išblukę išpūtimo turbinų, bus surenkami , išvalomi perduodant apskritimo sistemą ir vėl bus naudojami turbinos išpurškimui.

5. Apkrovos sistemos darbo proceso srautas : plieniniai šūviai, išblukę išpūtimo turbinomis, surenkami portretu sraigtiniu konvejeriu ir pristatomi į kibirą, o kibirų liftas pakeltas į oro skalbimo tipo separatorių.

6. Atskyrę dulkes ir susmulkintus plieno šūvius bus pašalinti iš plieno kadrų ir geri plieniniai šūviai pateks į saugojimo talpą.


201512151117460079956.png

Jei ieškote naujų qh69 ritininių konvejerių h skerspjūvio plovimo mašina profesionalus gamintojas parduoti, gamyklos kaina, prekės ženklo, pagaminti iš Kinijos, karšto pardavimo, tiesioginis pardavėjas ir užjūrio qh69 ritininis konvejeris h švaitas šratų valymo mašinos profesionalus gamintojas iš profesionalių gamintojas, Tiekėjas ir gamykla, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes visada jūsų poreikius CE, individualizuoti, profesionalūs, konkurencinga, didelio tikslumo, naujos ir geros kokybės, ir PUHUA qh69 ritininis konvejeris h švaitas šratų valymo mašinos profesionalus gamintojas. Ir laukiame didmeninių produktų, kurių kokybė ir profesionalus dizainas yra iš mūsų.
Hot Tags: qh69 ritininis konvejeris h švaitas šratavimo aparatas profesionalus gamintojas, Kinija, gamintojas, tiekėjas, gamykla, didmeninė prekyba, prekės ženklas, kaina, parduoti, karštas pardavimas, pagamintas iš Kinijos, naujas, puhua, individualus, tiesioginis pardavėjas, geros kokybės, gamyklos kaina
Susiję produktai
Tyrimo