Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Vardas: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faksas: + 86-532-88189810

El. Paštas: sales@chinapuhua.com

Web:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Aptarnavimo telefonu
+8653288191002
Rotorinis smėlio blasterio mašina

Rotorinis smėlio blasterio mašina

Aprašymas "Screpers" ir du greitaeigiai rotoriai su ašmenimis buvo įrengti važiuoklėje. Važiuoklė sukasi pagal laikrodžio rodyklę, rotorius ir grandiklis sukasi prieš laikrodžio rodyklę. Rotoriaus greitis yra sveikas

Informacija apie

Rotorinis smėlio plovimo mašina

apibūdinimas

Jame yra skreperiai ir dvi greitųjų rotoriai su ašmenimis, kurie buvo įrengti važiuoklėje. Važiuoklė sukasi pagal laikrodžio rodyklę, rotorius ir grandiklis sukasi prieš laikrodžio rodyklę. Rotoriaus greitis yra didesnis nei važiuoklės greitis. Kadangi važiuoklė ir rotorius turi priešingą judesį, o greitis yra kitoks, todėl važiuoklės smėlis gauna skirtingą greičio skirtumą. Smėlio grūdai gamina atitinkamą trinties jėgą ir šlyties jėgą, dėl kurios šlifavimas, maišymas, sulūžimas. Ši mašina ne tik sumaišoma su dideliu efektyvumu, bet ir smėlio maišymas yra geros kokybės.

Naudoja

Daugiausia naudojama liejimo mišriam smėlio dirbtuvėms, arba mišrus vienos mašinos liejimo smėlis gali būti mišrus sausas plėvelės smėlis, kietas smėlis, smėlio paviršius ir šerdies smėlis, stiklas, keramika, ugniai atsparios medžiagos ir tt taip pat gali būti naudojamas pramonėje maišyti įvairių miltelių, granuliuotos medžiagos.

Techniniai parametrai

Prekė


S1420S

S1425E

Disko skersmuo

mm

φ2000

φ2500

Vienkartinio maitinimo dydis

kilogramas

1500

3000

Našumas


40

90

Galandimo išvalyti

kw

37

90

Rotoriaus variklio galia

kw

2 * 18.5

2 * 37

Rotoriaus variklio įvertinimas

rpm

34.5

26

Rotoriaus sukimosi greitis

rpm

270

350


Jei ieškote naujo rotoriaus smėlio barstytuvo pardavimo, gamyklos kainos, prekės ženklo, pagaminto Kinijoje, karšto pardavimo, tiesioginio pardavėjo ir užjūrio rotoriaus smėlio barstytuvas iš profesionalių gamintojo, tiekėjo ir gamyklos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes visada atitinka jūsų poreikius CE, pritaikytą, profesionalų, konkurencingą, didelio tikslumo, naujos ir geros kokybės, ir PUHUA rotoriaus smėlio barstytuvą. Ir laukiame didmeninių produktų, kurių kokybė ir profesionalus dizainas yra iš mūsų.
Hot Tags: rotorinis smėlio blaster mašina, Kinija, gamintojas, tiekėjas, gamykla, didmeninė prekyba, prekės ženklas, kaina, parduota, karštas pardavimas, pagamintas iš Kinijos, naujas, puhua, individualizuotas, tiesioginis pardavėjas, geros kokybės, gamyklos kaina
Susiję produktai
Tyrimo